Pozvánka na Garden párty, 10.08.2023
🎊GARDEN PARTY🎊
Jednou z príjemných aktivít, ktoré nám obdobie leta prináša je grilovanie v záhrade 😋, preto by sme Vás radi milí rodinní príslušníci a kamaráti pozvali na naše posedenie, ktoré spolu s klientmi plánujeme už čoskoro a to 1️⃣7️⃣.0️⃣8️⃣.2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣🥳
Tešíme sa na Vás!

Oznam, 01.08.2023

Z dôvodu prebiehajúcej rekonštrukcie je možné prijímať záujemcov o sociálnu službu do kapacity 132 klientov. Poradovník, nie je aktualizovaný a všetci žiadatelia o SS sú prijímaní priebežne.
Zariadenie pre seniorov v Trnave MÁ NOVÚ FOTOVOLTICKÚ ELEKTRÁREŇ, 28.07.2023
Spolu ich má Trnava už 12. V súčasnosti sa pripravujú ďalšie s cieľom najvyššej možnej miery sebestačnosti vo výrobe elektrickej energie. Pre Zariadenie pre seniorov na Ul. Terézie Vansovej to znamená zníženie spotreby elektrickej energie zo siete a tým i kompletné zvýšenie efektivity budovy.

Rekonštrukcie izieb, od 24.07.2023

Tento týždeň sme sťahovali našich klientov z izieb, na ktorých nás čaká takýto krásny proces, ako vidíte na fotkách. Od budúceho týždňa ideme do rekonštrukcie ďalších 12 bezbariérových kúpeľní, držte nám palce, bude to nádhera.


Zimná záhrada, 21.07.2023

Naša zimná terasa vo finálnom procese. Došívame závesy, čistíme, zútulňujeme. Zvonku sme si nasadili levanduľový záhon. Na jeseň a v zime tu bude fullka. Aktivity, kávičkovanie, diškurovanie, čítanie kníh – to sú slová a plány našich klientov, keď si ju chodia obzerať.
“Na jeseň tam dáme dyne. A v zime si tam dáme stromček. Aj svetielka nám tam dáte? No… to bude zase niečo úžasné.”